Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Як працюють філери і мезонитки


filer-i-mezontuku.jpg
Завдяки прогресу в естетичній косметології, сьогодні для підтяжки обличчя та тіла не обов’язково робити операцію. Філери і мезонитки – сучасні малоінвазивні методики омолодження – забезпечують моментальний ефект без тривалого періоду відновлення.


Філери


Це спеціальні дермальні наповнювачі, які вводять шкіру для зменшення зморшок і повернення втраченого з віком об’єму. Склад філерів може бути різним, найчастіше це препарати на основі гіалуронової кислоти чи колагену. Філери зменшують зморшки на обличчі, носо-губну складку, забезпечують гарне зволоження шкіри. Також з їхньою допомогою можна додати об’єму губам.
Ефект від процедури помітний одразу. Це чудовий варіант для швидкого омолодження без дискомфортних відчуттів під час процедури.
Плюси філерів: моментальний омолоджувальний ефект, швидка процедура (всього 20-40 хв), мінімальна травматичність для шкіри, гарне зволоження, не потребує додаткового догляду і нагляду в косметолога.


Мезонитки


Це спеціальні нитки з біологічного матеріалу полідіоксанону, які вводять під шкіру і закріплюють у певному положенні. По суті, лікар-косметолог за допомогою мезониток моделює підшкірну тканину і створює своєрідний «біокаркас» для корекції обличчя, шиї, тіла.
Їх призначають для підтяжки лінії овалу обличчя, усунення зморшок на шиї, лобі, носо-губної та міжбрівної складок, моделювання живота, сідниць, стегон, внутрішньої поверхні плечей. Ліфтинговий ефект від використання мезониток проявляється відразу після процедури і посилюється протягом 2-4 місяців.
Плюси мезониток: ефективно борються з віковими змінами шкіри, повертають втрачений з віком об’єм шкіри (відновлюють лінію вилиць, щік, чіткий овал обличчя), тривалий ефект – до 2 років, гіпоалергенність, атравматичний метод введення, відсутність побічних ефектів і реабілітаційного періоду.
Перш ніж зважитися на філери чи мезонитки, обов’язково порадьтеся з професіоналом, який проаналізує індивідуальні особливості організму та врахує можливі ризики. Досвідчені лікарі-косметологи салону СПА «Райський» оцінять стан вашої шкіри і розпишуть оптимальну програму корекції.