Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Студия красоты лица


Подробные процедуры для лица
Жидкий азот
Ультразвук/Криопластия
Инъекционные методики (мезотерапия)
Аппаратные процедуры для лица
Пилинг
Косметические уходы
Массажи лица
Чистки
Омолаживающие процедуры
Биоревитализация
Увеличение губ с помощью филлеров
Ботулинотерапия

 
Профессиональный косметолог в Черкассах - залог вашей красоты!


Гордість нашого салону!


В умовах сьогодення, коли професія косметолога набула такої ж популярності, як колись - професія юриста чи економіста, приватні косметології та салони краси можна зустріти в кожному районі нашого міста. Але з такого різноманіття дуже важко вибрати ту єдину людину якій можна довірити найдорожче що ми маємо - це здоров'я та красу. В нашому салоні послуги надають косметологи досвід яких набутий багатьма роками наполегливої праці в індустрії краси, численними семінарами та конференціями! Оберіть свого Пігмаліона жіночої статі!


До Ваших послуг:

IMG_8138.jpg

Лікар-косметолог Старова Лариса Миколаївна – випускниця Полтавської медичної академії, Українського навчально-освітнього центру «Престиж» за курсом «Косметологія», учасниця тренінгів з догляду за обличчям та тілом з використанням косметики «HOLY LAND» (Ізраїль), «ACADEMIE» (Франція), учасниця міжнародних конгресів з прикладної естетики, навчалася на курсі естетичної мезотерапії в Інституті краси лікаря С. Юдіної. Окрім цього, пройшла теоретичний та практичний курс із застосування «Диспорта» та «Ботокса», оглядовий семінар із контурної пластики (теорія та практика), вивчала курс «Підвищення кваліфікації з контурної пластики», курс стажування із пресотерапії, основний курс навчання з догляду за обличчям та тілом, курс Juvederm із лікування акне та пост акне, вичала процеси старіння та методи їх корекції, курс із лікування вад шкіри методом мезотерапії та пройшла навчання з пілінгів Enerpeel. І на додачу, пані Лариса щороку проходить навчання та стажування з прикладної естетики та догляду за обличчям та тілом. Лариса Миколаївна нині працює кардіологом, а у другій половині дня та у вихідні дні – косметологом у салоні «Райський». Досвід роботи косметологом уже понад 8 років.


Усі набуті знання Лариса Миколаївна застосовує щодня на практиці у таких процедурах, як ін’єкційні методики – диспорт, ботокс, мезотерапія, контурна пластика, біоревіталізація, 3D Ліфтинг мезонитки, - косметичний догляд, чистки та пілінги, апаратні методики відповідно до пропозицій салону.


І, звісно, як будь-який майстер, пані Лариса ділиться набутими знаннями. Під її керівництвом можна пройти курс «Косметологія» в Навчальному центрі «Райський».


IMG_8352.jpg

Косметолог-естетист Яковенко Тетяна Матвіївна – дипломований спеціаліст з медичною освітою «Школи краси Світлани Юдіної», учасниця тренінгів з догляду за обличчям та тілом з використанням косметики “HOLY LAND” (Ізраїль), “ACADEMIE” (Франція), “GERMAINE DE CAPUCCINI” (Іспанія), APOTHERM (Італія), SODASHI (Австралія). На додачу, Тетяна Матвіївна пройшла теоретичний та практичний курс із застосування «Диспорта» та «Ботокса», навчання з пілінгів Enrpeel, оглядовий семінар з контурної пластики (теорія та практика), курс «Підвищення кваліфікації з контурної пластики», курс стажування з пресотерапії, основний курс із догляду за обличчям та тілом, курс із лікування вад шкіри методом мезотерапії , лікування акне та постакне, вивчала сучасні методи лікування проблем, пов’язаних з ногами, процеси старіння та методи їх корекції. Пані Тетяна також проходила навчання та стажування в столиці краси – Парижі.


Тетяна Матвіївна працює косметологом уже понад 12 років з моменту відкриття салону. Паралельно з наданням послуг у салоні, вона викладає на курсі «Косметологія», «Апаратний педикюр» у Навчальному центрі «Райський».


Клієнти обожнюють її за вражаюче майстерний масаж обличчя та педикюр у її виконанні. Однак це не єдині процедури, які вона виконує. Тетяна Матвіївна робить усі ін’єкційна методики – диспорт, ботокс, мезотерапію, контурну пластику, біоревіталізацію, 3D Ліфтинг мезонитки, - а також усі косметичні догляди, чистки та пілінги, апаратні методики відповідно до пропозицій салону.


IMG_8433.jpg

Косметолог-естетист Шевчук Марина Вадимівна – дипломований спеціаліст з медичною освітою, випускниця Українського навчально-освітнього центру «Престиж» за курсом «Косметологія», учасниця тренінгів із догляду за обличчям та тілом з використанням косметики «HOLY LAND» (Ізраїль), «ACADEMIE» (Франція), «GERMAINЕ DE CAPUCCINI» (Іспанія), APOTHERM (Італія), SODASHI (Австралія), пройшла навчання за курсом естетичної мезотерапії в Інституті краси лікаря Юдіної. До базових курсів Марина Вадимівна додала курси з лікування вад шкіри методом мезотерапії, лікування акне та постакне, вивчала процеси старіння та методи їх корекції, сучасні методи лікування проблем, пов’язаних з ногами, та пройшла навчання з пілінгів Enerpeel.


Кажуть, щоб краще зрозуміти та володіти матеріалом, необхідно йому навчати інших. Тому Марина Вадимівна викладає на курсі «Косметологія» у Навчальному центрі «Райський».


Пані Марина виконує всі види послуг салону з косметології: чистки, пілінги, косметичні догляди, усі апаратні методики, кріоліфтинг, кріомасаж обличчя та педикюр. Професійність, акуратність та трепетне ставлення до кожного клієнта зробили Марину Вадимівну улюбленицею наших відвідувачів. Її майстерність подарує не лише оновлення та красу, а й відчуття спокою та релаксу.