Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Кріотерапія для волосся – ексклюзивно в салоні СПА «Райський»


Салон СПА «Райський» завжди радує клієнтів ексклюзивними новинками. Кріотерапія для волосся – унікальна для України процедура і справжня знахідка для спекотного літа. Ми знайшли цей диво-догляд на виставці Beyond Beauty Paris, декілька років тому. На відміну від інших відновлювальних методик, де на волосся впливають гарячими температурами, в кріотерапії застосовують холод.

Як проходить кріотерапія для волосся


Ампули з поживними речовинами від французького виробника Inverse Hair Conditioning System на основі вітамінів, екстракту чорної ікри та гіалуронової кислоти наносять на волосся, залишають на деякий час і «запаюють» у волосся за допомогою спеціального холодного утюжка. І ампули, і апарат для кріотерапії зберігаються в холодильнику.

 Який ефект ви отримаєте


 Це просто вау! Після процедури волосся стає:
  • більш наповненим і живим;
  • з'являється додатковий об’єм;
  • усувається пористість і ефект «розпушеності»;
  • волосся менше жирниться.
І дуже приємний бонус – кріотерапія ідеально підходить для літа. Зробіть її перед відпусткою – і забудьте про проблеми із зачіскою на морі. Кріотерапія захистить волосся від ультрафіолету, впливу морської води і значно полегшить процес укладки. Зробіть процедуру після повернення з відпочинку – і кріодогляд відновить пошкоджену структуру, поверне волоссю живий вигляд і блиск.
Кріотерапія підходить усім: склад ампул – абсолютно безпечний і натуральний, зберігає колір і насиченість фарбованого волосся. Ефект триває до 2-3 місяців. Ціна стартує з 1700 грн і залежить від довжини, густоти, рівня пошкодження волосся. Точну ціну ви можете дізнатися у спеціаліста – запишіться на консультацію в салон СПА «Райський» прямо зараз. Унікальна процедура доступна у вашому рідному місті – вам обов’язково треба це спробувати!

Кріотерапія для волосся