Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

5 популярних салонних процедур для чоловіків


Стрижка, зачіска, догляд за нігтями, волоссям і шкірою – це мінімум, на який заслуговують всі представники сильної статі. Ми знаємо, що чоловіки не люблять витрачати багато часу на гігієнічні ритуали, тому можемо виконати декілька процедур одночасно.


Манікюр і педикюр


Чоловіки ставляться до манікюру та педикюру прагматично – гігієнічні процедури мають бути швидкими, якісними та безболісними. Спеціалісти рекомендують робити манікюр і педикюр раз на 2-3 тижні. Чоловікам підходять апаратні процедури, які виключають порізи та больові відчуття.


Стрижка


Професійні майстри салону доберуть стрижку, яка підкреслить стиль, імідж і статус чоловіка. І головне – результат буде саме таким, як він очікує. Без жодних сюрпризів!


Догляд за волоссям та шкірою голови


Через гормональні особливості шкіра голови та волосся чоловіків потребують особливого догляду. За статистикою, 80% представників сильної статі помічають випадіння волосся ближче до 35 років. Професійні лікувальні програми не тільки допоможуть подолати лупу, надмірну жирність і ламкість, а й сповільнять випадіння волосся.


Масаж


Розслабитися, зняти стрес і напругу, «видихнути» і зарядитися енергією для нових досягнень – все це про магію масажу. Майстри-віртуози салону СПА «Райський» радять чоловікам спробувати антистресовий масаж спини, масаж голови, шиї та плечей або ж один з екзотичних видів – тайський чи бамбуковий.


Косметологія для чоловіків


Розпочати догляд за обличчям можна з професійної процедури глибокого очищення та тонізації на базі продукції французького бренду «Academie». Косметолог очистить шкіру обличчя, зробить відновлювальний масаж, нанесе мінеральну маску з вітамінами і теплий компрес. Результат – чиста оновлена шкіра, свіжий колір обличчя і гарний настрій.
Ваші чоловіки ще не стали постійними клієнтами салону краси? Можливо, їм не вистачає легенького поштовху. Подаруйте їм сертифікат на послуги салону СПА «Райський» – нехай ваші сильні половинки зарядяться позитивом і енергією перед новими викликами.