Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Диспорт допоможе впоратися з гіпергідрозом


Ін'єкції диспорту ефективні не тільки в боротьбі з мімічними зморшками, а й у лікуванні гіпергідрозу, або надмірної пітливості.


У здоровому організмі пітливість є природним механізмом терморегуляції. Якщо цей процес порушується, з'являється надмірна пітливість. Вона може мати різну інтенсивність, але в будь-якому випадку завдає людині суттєвого психологічного дискомфорту.


Гіпергідроз буває первинним і вторинним:

  • первинний — пов'язаний з емоціями та стресом, проявляється локально на обличчі, долонях, стопах, під пахвами;
  • вторинний — супутник різних захворювань, наприклад, ендокринних, у таких випадках треба лікувати основну патологію. 

Більшість випадків гіпергідрозу мають саме первинний характер. Це своєрідне замкнуте коло «стрес — гіпергідроз — стрес». Ін'єкції диспорту допомагають впоратися з цією проблемою.


Як диспорт діє на потові залози?


Ін’єкція диспорту містить ботулотоксин, який на певний час блокує нервово-м'язові імпульси. Після введення препарат заблокує передачу імпульсів від кори головного мозку до потових залоз у проблемній зоні. В результаті надмірна пітливість зникає, а ви забуваєте про психологічний і фізичний дискомфорт на 9-11 місяців. Потім дія препарату завершиться, і курс ін'єкцій треба буде повторити.


Діагноз “гіпергідроз” може поставити тільки лікар-дерматолог після вивчення аналізів і тестування проблемної зони. Вартість лікування гіпергідрозу диспортом індивідуальна, все залежить від локалізації проблеми та кількості необхідних одиниць препарату.


Записуйтеся на консультацію до спеціалістів салону СПА «Райський».


disport-dopomozhe-vporatisja-z-gіpergіdrozom.jpg