Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

5 актуальних запитань про біоревіталізацію


Біоревіталізація – це безпечний метод відновлення шкіри за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти. Вона зволожує шкіру, відновлює гідробаланс дерми, запускає процес омолодження. А це особливо актуально наприкінці літа після активної засмаги та відпочинку. Ось 5 актуальних запитань про біоревіталізацію, які часто ставлять лікарям-косметологам.


Як проходить процедура?


Препарати для біоревіталізації містять високопроцентну гіалуронову кислоту, ідентичну природному компоненту, що синтезується в шкірі. Під час процедури лікар вводить її у шкіру за допомогою мікроін’єкцій. За потреби можна використати анестетик, який зробить процес більш комфортним. Одразу після процедури на шкірі можуть залишитися мікропроколи, які зникнуть за 1-3 дні.


З якого віку можна робити біоревіталізацію?


Вікових обмежень, по суті, немає. Якщо є показання до проведення процедури, лікар-косметолог порекомендує розпочати курс. Зазвичай синтез власної гіалуронової кислоти у шкірі сповільнюється після 28 років, тоді ж з’являються перші ознаки старіння. Але у деяких пацієнтів для відновлення тургору шкіри сеанси призначають у більш молодому віці.


Треба робити курс чи вистачить однієї процедури?


Біоревіталізацію проводять індивідуальним курсом. На консультації лікар-косметолог визначить потреби вашої шкіри, оцінить її стан і пропише програму. Зазвичай це 2-6 процедур з інтервалом у 2 тижні. Після проведення курсу радимо робити сеанси для підтримки ефекту раз на декілька місяців. Профілактичні разові процедури проводять перед подорожами у країни зі спекотним кліматом і після повернення з відпустки.


Як довго буде помітним ефект?


Тривалість ефекту залежить від віку, індивідуальних особливостей і способу життя. Неконтрольована засмага, різке схуднення, стреси, нерегулярний курс ін’єкцій краси послаблюють ефективність процедури.


Чи можна робити біоревіталізацію влітку?


Наприкінці літа після перебування на сонці шкіра часто має сухий і зневоднений вигляд. Ультрафіолет негативно впливає на фібробласти, які беруть участь в синтезі колагену і гіалуронової кислоти в шкірі. Гіалуронова кислота – це природний зволожувач, тому після активної засмаги її кількість помітно знижується. Біоревіталізація виправить ситуацію – зволожить, покращить тургор і колір шкіри.


Записуйтеся на консультацію в салон СПА “Райський” – наші лікарі-косметологи дадуть відповіді на всі ваші запитання та оберуть найбільш ефективний курс корекції.


5-aktualnih-zapitan-pro-bіorevіtalіzacіju.jpg