Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Контурна пластика для боротьби з середніми та глибокими зморшками


Ще п'ятнадцять років тому в боротьбі зі зморшками у жінок було два шляхи – змиритися або записатися на прийом до пластичного хірурга. На щастя, сьогодні ми з вами маємо більше варіантів! Контурна пластика позбавляє середніх і глибоких зморшок без операцій – ефективно, швидко і з миттєвим ефектом. Це одна з найпопулярніших ін’єкційних процедур в естетичній косметології.


Що таке контурна пластика?


Перше, що треба знати: контурна пластика – це не операція, а ін’єкція краси. Під час процедури у проблемні зони на обличчі мікроголками вводять спеціальні препарати, які заповнюють і розгладжують зморшки. Всі філери, які використовують у контурній пластиці – біосумісні та безпечні для здоров'я. З часом вони розпадаються та виводяться з організму.


Після контурної пластики збільшується внутрішній об’єм тканин, компенсується втрачена гіалуронова кислота і прискорюється синтез власного колагену та фібробластів. Ефект видно відразу: зморшки розгладжуються, тканини стають більш «наповненими», а шкіра пружною. Вам не треба проходити курс, для корекції зморшок достатньо однієї процедури. Відновлювальний період після сеансу – мінімальний, за декілька днів на обличчі не залишаться сліди від ін’єкцій краси.


З якими зморшками впорається контурна пластика?


Контурна пластика – це «важка артилерія» у боротьбі з середніми та глибокими зморшками, яких важко позбутися іншими косметологічними методиками. За допомогою контурної пластики можна скоригувати:


  • глибокі вертикальні та горизонтальні зморшки в зоні лоба, «міжбрівки» та очей;
  • кисетні зморшки й заломи в зоні рота;
  • рубці після акне;
  • втрачену форму вилиць і підборіддя;
  • нечіткий овал і контури обличчя;
  • об’єм і контур губ.

Як довго протримається результат?


Залежно від препарату, його концентрації та індивідуальних особливостей організму результат триватиме від 6 місяців до 2 років. Препарати для контурної пластики не просто вирівнюють зморшки, а й сприяють синтезу в шкірі власних колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Тому процедура забезпечує не лише тимчасове розгладження зморшок, а й профілактику їхнього прогресування.


Контурну пластику можна поєднувати з іншими косметологічними процедурами. Перед проведенням ін’єкцій дуже важливо врахувати всі показання, протипоказання та індивідуальні особливості організму. Це під силу тільки косметологам із медичною освітою. Довіряйте свою красу та здоров'я професіоналам – записуйтесь на консультацію до лікарів-косметологів салону СПА «Райський».


konturna-plastika.jpg