Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Літо, гудбай: як правильно доглядати за шкірою восени


В осінній період шкіра потребує особливої уваги. Яким приємними не було б літнє сонечко, воно є справжнім випробуванням для нашого обличчя й тіла. І тепер нам доводиться виправляти наслідки активного літнього відпочинку. Ось 5 особливостей догляду за шкірою, які допоможуть вашій шкірі пережити міжсезонний стрес.


Не забувайте про косметику з SPF

На початку осені сонечко все ще яскраве й активне, тому косметика с сонцезахисними фільтрами дуже актуальна. Щоб захистити шкіру від старіння і появи зморшок, обирайте засоби з фільтрами SPF не нижче 15.


Зволожуйте пересушену шкіру

Літня спека і сонце позбавляють шкіру вологи, в результаті з'являється сухість, стягнутість і надмірна чутливість. Брак вологи призводить до руйнування волокон колагену та еластину, шкіра стає менше пружною і більш схильною до появи зморшок. Тому не забувайте про зволоження. Використовуйте косметичні засоби зі зволожувальних лінійок з гіалуроновою кислотою – і вже за декілька тижнів побачите ефект.


Пігментні плями

Якщо після літа ви побачили на шкірі декілька нових веснянок чи пігментних плям, значить, недостатньо захищена влітку шкіра почала захищати себе сама. Допомогти впоратися із пігментними плямами можуть лазерні технології, хімічний пілінг, дермабразія.


«Зірочки» й червоні плями

Прояви слабких судин – «зірочки» – зазвичай посилюються саме після сезону відпусток. Ультрафіолет послаблює колагенові волокна у стінках судин. На особливо чутливій шкірі, окрім «зірочок», можуть з'явитися ще й червоні плями. Позбутися цих естетичних проблем за допомогою звичайного домашнього догляду не вийде, краще звернутися до лікаря-косметолога.


Шкіра починає адаптуватися до холодів, допоможіть їй

У вересні й жовтні шкіра починає адаптуватися до осінніх холодів і зміни температурного режиму. Тому час від часу можуть з'являтися різні реакції: сухість, надмірна чутливість і почервоніння. В період міжсезонного стресу ваша основна задача – допомогти шкірі звикнути і впоратися з наслідками активного літнього відпочинку. Зволоження і живлення – наше все! А ще осінь – ідеальний час для проведення салонних ультразвукових процедур, ліфтингу, мезотерапії, біоревіталізації, пілінгів.

Порадьтеся з лікарями-косметологами салону СПА «Райський» – вони допоможуть вам скласти ідеальну програму осіннього догляду за шкірою.


jak-pravilno-dogljadati-za-shkіroju-voseni.jpg