Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Колагеновий догляд за шкірою — швидка процедура з помітним результатом


Коли за вікном негода, дуже важливо піднімати собі настрій різними приємними процедурами. Колагеновий догляд за шкірою — це саме той випадок! Колагенові процедури творять дива — вони продовжать молодість шкіри, позбавлять її наслідків стресів, зроблять більш пружною та еластичною. Це ідеальний сценарій для відновлення шкіри після активного впливу ультрафіолету влітку.

Як працює колаген у косметології?


Колаген — це білок тваринного походження, який забезпечує зволоження, пружність і еластичність шкіри. Його активно використовують у дерматології та кардіо-судинній хірургії. Це незамінний елемент сполучних тканин, який відновлює захисні властивості шкіри й активно зволожує епідерміс
.
Колагеновий догляд за шкірою обличчя прискорює клітинну регенерацію і бореться зі зморшками. У косметології цей цінний елемент найчастіше використовують у вигляді колагенового листа, який накладають на шкіру обличчя чи зону навколо очей.

Який результат ви отримаєте?

  • відновлення пружності шкіри;
  • помітне зменшення зморшок, ліфтинг-ефект;
  • активне зволоження;
  • активізація обміну речовин, мікроциркуляції крові, виведення токсинів.
І наостанок ще декілька плюсів! Процедури з колагеном не мають протипоказань і вікових обмежень. Їх можна робити ввечері чи вранці перед відповідальною та важливою подією — і ви матимете неперевершений вигляд. Процедура підходить для всіх типів шкіри, а особливо — для чутливої та сухої.

Переконали? Швидше записуйтеся на колагеновий догляд у салон СПА «Райський».

kolagenovij-dogljad-za-shkіroju.jpg