Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

43 процедури, на які вам варто записатися восени


Якою б не була погода за вікном, світ навколо стає значно приємнішим, якщо ви зробили свіженький стильний манікюр. В салоні СПА «Райський» – тільки трендові кольори цієї осені. Записуйтеся на будь-який зручний час!

43 процедури, на які вам варто записатися восени


 Осінь – це «зірковий час косметології». Саме зараз треба ефективно відновити шкіру після сонця, видалити ороговілий епідерміс, наситити її вологою, вітамінами та поживними речовинами. Ось 3 базові напрями, на які треба звернути увагу восени.

Пілінги


Визнаний в усьому світі метод оновлення, шліфування та освітлення шкіри. Є безліч варіантів пілінгів, дібрати оптимальний метод може тільки спеціаліст. У салоні СПА «Райський» проводять як делікатний поверхневий пілінг, так і «серйозний» глибокий. Пілінг допоможе впоратися зі зморшками, пігментними плямами, зроговілими клітинами, покращить колір обличчя і вирівняє поверхню шкіри.

Зволожувальні догляди


У спекотні літні місяці шкіра в будь-якому випадку втрачає вологу, незалежно від типу та віку. Тому восени ми маємо сухість, тьмяний колір обличчя та нові зморшки. Тепер ваша місія – наситити шкіру живильною вологою.

Зволожувальні догляди косметолог добирає відповідно до віку та стану шкіри. Якщо власні ресурси шкіри ще на максимумі (25-28 років), для відновлення вистачить курсу зволожувальних масок. Для зрілої шкіри поверхневого догляду замало – треба застосовувати більш серйозні методики, наприклад, мезотерапію чи біоревіталізацію. Ці процедури є ідеальним завершенням курсу пілінгів – шкіра набагато швидше відновиться, а результат буде більш вираженим.

Апаратна косметологія


Восени можна застосовувати різні апаратні методики. Мікротокова терапія, радіохвильовий ліфтинг, фотоомолодження – всі ці процедури зменшать зморшки, впораються з пігментними плямами, підтягнуть контури обличчя, розгладять та зміцнять шкіру. Ефект після апаратних методик помітний вже після першого сеансу, але для максимального ефекту краще пройти курс процедур.

В арсеналі лікарів-косметологів салону СПА «Райський» багато класних процедур, які ідеально підходять для осені. Ми точно визначимо, чого саме потребує ваша шкіра. Записуйтеся на консультацію – і ви отримаєте власну програму відновлення шкіри після літа й підготовки до зимових холодів.

43-proceduri-na-jakі-vam-varto-zapisatisja-voseni.jpg