Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Який різновид пілінгу обрати?


Не проґавте найкращий час для проведення пілінгів. Салонна процедура дозволяє позбутися верхніх ороговілих шарів шкіри, вирівняти її текстуру й освіжити обличчя. За глибиною дії на шкіру пілінг може бути:

  • поверхневим;
  • серединним;
  • глибоким.

Поверхневий пілінг знімає верхній шар ороговілих клітин. Це найлегша і найбільш безпечна процедура. Прекрасно очищує верхні шари епітелію, підходять для жирної та проблемної шкіри, допомагає впоратися з вугровою хворобою, розширеними порами та іншими косметичними дефектами.


Серединний пілінг працює вже на рівні дерми. Зазвичай його призначають за гіперпігментації та проявах передчасного старіння шкіри. Процедура покращить тургор, позбавить гіперкератозу, постакне, нерівностей рельєфу. Такий різновид пілінгу найчастіше рекомендують віковій групі 35-50 років.


Глибокий пілінг - найскладніший, його називають дерматохірургічною процедурою. Може змінити ретикулярну дерму, стимулює регенерацію шкіри, позбавляє глибоких зморшок, рубців, акне, пігментних плям. Глибокий пілінг запускає синтез колагенових і еластинових волокон, формує нові молоді шари клітин.


Чим глибшим є пілінг, тим більш виражений естетичний ефект після процедури ви побачите. Але водночас і відновлювальний період триватиме довше.


Правильно дібрати різновид пілінгу і грамотно провести процедуру може тільки кваліфікований спеціаліст із медичною освітою. Салон СПА “Райський” пропонує великий вибір пілінгів - записуйтеся на консультацію, і лікар-косметолог добере оптимальний варіант під потреби саме вашої шкіри.


jakij-rіznovid-pіlіngu-obrati.jpg