Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Осінь – ідеальний час для антиейдж-процедур


Восени оновлювати треба не тільки гардероб, а й шкіру. Це ідеальний час для початку курсу омолоджувальних процедур. Салон СПА «Райський» пропонує дієві ін’єкційні та апаратні антиейдж-методики, які повернуть шкірі молодість і запустять процеси відновлення.


Ін’єкційні омолоджувальні методики у салоні СПА «Райський»: мезотерапія, біоревіталізація, ін’єкції краси, диспорт, мезонитки. Вони забезпечують швидкий результат, ефект тримається протягом тривалого часу, препарати діють безпосередньо на проблему.


Апаратні омолоджувальні методики у салоні СПА «Райський»: фотоомоложення, радіохвильовий ліфтинг, ультразвукова терапія. Відрізняються високим рівнем безпечності, атравматичністю, відсутній відновлювальний період після сеансу.


Омолодження шкіри – складний процес, в якому треба врахувати багато нюансів. Універсального рецепта в цій справі просто не існує. Кожна шкіра має свої потреби та особливості, які може врахувати тільки лікар-косметолог. Комусь для розгладження зморшок вистачить курсу радіохвильового ліфтингу, а для когось справжнім порятунком стане біоревіталізація.


Записуйтеся на прийом – і лікар салону СПА “Райський” розробить для вас індивідуальну програму омолодження. Курс антиейдж варто починати вже зараз :) ви ж пам’ятаєте, яка дата на календарі? Довгоочікувані новорічні свята не за горами!


anti-age-proceduri.jpg