Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Чому зморшки можуть з'являтися у молодому віці?


Зморшки на обличчі – це своєрідна карта, за якою можна прочитати життя людини. Але інколи перші «позначки» на цій карті з'являються в дуже молодому віці.


Спеціалісти-косметологи сходяться на думці, що шкіра починає старішати з 25 років. Це дуже приблизна цифра, оскільки на появу зморшок дуже впливає спосіб життя людини. Ось основні фактори, які провокують появу зморшок.


Активне сонце. Сонячні ванні – джерело ендорфінів. Але фанатичне перебування на сонці та у солярії дуже шкодить шкірі. Ультрафіолет руйнує еластин і колаген – елементи, які забезпечують пружність і щільність шкірного покриву. В результаті на шкірі з'являється сіточка зморшок.


Паління. Дим цигарок руйнує колаген, а сам процес паління призводить до появи мімічних зморшок. У курців зі стажем ризик появи ранніх зморшок у 5 разів вищий, ніж у людей, які не палять.


Жорсткі дієти. Щойно ви сідаєте на одну з популярних дієт без нагляду лікаря, в організмі різко зменшується кількість головних будівельних матеріалів – білків. Вони необхідні для правильного функціонування всіх органів. Організм не задумуючись візьме білок, якого йому не вистачає, зі шкіри, зменшивши кількість колагену та еластину і спровокувавши появу зморшок.


Активна міміка. Яскраві емоції на обличчі – це круто. Але водночас гіперактивна міміка провокує появу передчасних мімічних зморшок. Зазвичай вони з'являються навколо очей і рота, а також в зоні лоба.


Акне. Це захворювання викликає постійний окислювальний процес, який суттєво зменшує природні ресурси шкіри, тим самим провокуючи появу зморшок.


Стрес. Ми знаємо, що стрес – ворог краси. Але як саме стресові ситуації впливають на шкіру? Адреналін і кортизол у крові під час стресу викликають спазм м'язів обличчя. Це погіршує надходження кисню і крові до клітин шкіри, яка не отримує необхідні корисні речовини. Саме тому після напруженої роботи над якимось проектом ви можете побачити в дзеркалі так звані перші «зморшки втоми» навколо очей.


Гарна новина – в молодому віці шкіра має чудову властивість відновлюватися! Їй просто треба трошки допомогти і стимулювати здатність до регенерації. А для цього мінімізуйте дію шкідливих факторів, правильно харчуйтеся, спіть не менше 8 годин на день, доберіть хорошу лінійку засобів з догляду та звертайте увагу на здоров'я внутрішніх органів.


chomu-zmorshki-mozhut-zjavljatisja-u-molodomu-vіcі.jpg