Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

5 правил догляду за шкірою восени


Вже помітили, як шкіра реагує на вітер і похолодання? Нагадуємо про 5 простих правил, які допоможуть вашій шкірі «пережити» холоди в осінньо-зимовий період.


Використовуйте делікатні очищувальні засоби: замість агресивних гелів і пінок надайте перевагу молочку та гідрофільному маслу.


Креми на водній основі відкладіть до літа, зараз час для більш щільних текстур. Зверніть увагу на засоби з маслами, вітамінами А, С, Е, пептидами, гіалуроновою кислотою, скваленом, гліцерином.


Якщо капіляри реагують на холод і вітер, придбайте спеціальний «зимовий» крем або засіб від куперозу. Ще одна порада — запишіться на масаж шийно-комірцевої зони. Це покращить лімфатичний тік і позбавить застійних процесів у зоні обличчя.


Не використовуйте засоби зі спиртом. Вони зневоднюють шкіру, порушують ліпідний барʼєр, пригнічують роботу клітин епітелію.


Слідкуйте за рівнем вологості в приміщенні та користуйтеся термальною водою. Опалювальні прилади та радіатори дуже сушать повітря, це зневоднює шкіру. Потурбуйтеся, щоб поруч завжди була термальна вода та якісний зволожувач повітря.


Косметологи салону СПА «Райський» чекають вас на індивідуальній консультації. Ми доберемо сезонний догляд для кожного типу шкіри та порадимо, які домашні косметичні засоби використовувати. Гарантуємо гарний настрій, чашечку запашної кави, а головне — чіткий план дій в боротьбі з холодами та вітром.


dogljadu-za-shkіroju-voseni.jpg