Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Зима – чудовий час для лазерних процедур


Хоча лазерні процедури можна проводити протягом усього року, саме холодні та темні зимові місяці є найкращим часом для терапії з використанням лазера. Щоб навесні радіти першим променям сонця і бачити у дзеркалі чисту, рівну шкіру без вугрів і судинних зірочок, а влітку насолоджуватися ідеальною гладкістю без небажаного волосся – саме час спланувати сеанси лазерної терапії на найближчі декілька місяців.


Лазерна косметологія – класне рішення, якщо ви хочете:

  • позбутися пігментації та судинних сіточок на обличчі;
  • вилікувати акне та позбутися наслідків вугрової хвороби;
  • видалити татуювання та невдалий перманентний макіяж;
  • позбутися небажаного волосся на обличчі та тілі завдяки лазерній епіляції;
  • омолодити шкіру та покращити її якісні характеристики за допомогою RF-ліфтингу, карбонового пілінгу та ELOS-омолодження.

Всі ці різновиди лазерних процедур тепер доступні в салоні СПА «Райський». Ми працюємо з найсучаснішим лазерним апаратом, який гарантує ефективність і абсолютну безпечність сеансів.


Ефект буде помітним вже після першої процедури, але для досягнення 100% результату треба пройти повний курс. Для кожної естетичної проблеми тривалість курсу та інтервал між сеансами різний. Тому розпочинати лазерну терапію краще вже зараз. Зате потім, коли прийдуть весна та літо – ви точно про це не пошкодуєте.


Записуйтеся на консультацію до лікарів-косметологів салону СПА «Райський» – і ми сплануємо ваш індивідуальний курс лазерної терапії.

zima-chudovij-chas-dlja-lazernih-procedur.jpg