Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Кількість сеансів лазерної епіляції для різних зон на тілі


Щоб повністю позбутися небажаного волосся, треба пройти курс лазерної епіляції. На різних ділянках тіла волосся росте з різною швидкістю й «інтенсивністю». Після першого сеансу видаляється 20-40% волосся, яке перебуває в активній фазі росту. За одну процедуру видалити все небажане волосся неможливо, адже частина фолікулів перебуває у своєрідному «режимі сну». Цим зумовлена необхідність повторювати сеанси через певний проміжок часу.


Ефективність і кількість процедур також залежить від фототипу та індивідуальних особливостей організму – гормонального фону, стану ендокринної системи. Чим темніше волосся, тем легше воно видаляється, адже містить більшу кількість пігменту. Ось середня кількість процедур, необхідних для видалення волосся на різних зонах:

  • бікіні – 5-6 процедур;
  • під пахвами – 5-7 процедур;
  • руки – 4-8 процедур;
  • ноги – 8-10 процедур;
  • зона спини та живота – 4-8 процедур;
  • обличчя – 4-8 процедур.

Памʼятайте, що все дуже індивідуально – й у кожного пацієнта буде своя тривалість курсу. Точну кількість і графік процедур лазерної епіляції визначає лікар-косметолог салону СПА «Райський» з урахуванням індивідуальних особливостей організму.


Записуйтеся на консультацію за телефонами чи пишіть нам у месенджер. Тим паче, що до кінця зими у нас діє акція – оплачуєте 3 процедури, отримуєте четверту БЕЗКОШТОВНО!

kіlkіst-seansіv-lazernoі-epіljacіі-dlja-rіznih-zon-tіla.jpeg