Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Як доглядати за шкірою взимку


Хоч зима вже декому й набридла, але нас ще очікують декілька місяців холодів, відлиг, снігу та вітру. Ви можете «забити» на зимовий догляд, але тоді не нарікайте на втомлений вигляд шкіри навесні. Тому краще беріть на озброєння наші поради.


Зволоження

Взимку вологість повітря вдома і в офісах подекуди знижується до 40%. А шкіра відчуває дискомфорт уже при 60%. Критичні симптоми зневоднення шкіри – це почервоніння, лущення і стягнутість. Тому перед нанесенням макіяжу обовʼязкове зволоження. Також встановіть вдома і в офісі зволожувач повітря, а протягом дня регулярно користуйтеся термальною водою.


Відмовтеся від засобів з матувальним ефектом

Косметичні засоби oil-free, які підсушують шкіру, поставте на поличку – згадаєте про них, коли на вулиці буде +12. Зараз же треба подбати про зволоження. Ідеальний крем для зими повинен зволожувати, помʼякшувати (це роблять масла) і захищати шкіру (за це відповідають антиоксиданти).


Користуйтеся зволожувальними сироватками, маслами та масками

Базова програма догляду за шкірою залишається звичною: очищення, тонізування, денний/нічний крем. Але взимку дуже важливо доповнити базовий догляд додатковими зволожувальними сироватками, маслами та масками. Зволожувальні маски треба робити 2-3 рази на тиждень, адже шкіра дуже активно втрачає вологу.


Наносьте зволожувальні креми завчасно

Зволожувальний крем взимку треба наносити щонайменше за півгодини до виходу на морозну вітряну погоду. А якщо ваш крем має гелеву основу, то наносити його на шкіру треба за годину до виходу. Також взимку погіршується циркуляція крові, тому важливо її стимулювати за допомогою легких рухів пальчиками під час нанесення крему.


В салоні СПА “Райський” є професійні лінійки косметики, які допоможуть вашій шкірі пережити зиму. Записуйтеся на консультацію – лікар-косметолог добере індивідуальний догляд з урахуванням вашого типу та особливостей шкіри.

dogljad-za-shkіroju-vzimku.jpg