Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Лазер видалить невдале татуювання чи татуаж


А у вас є невдале татуювання чи татуаж, якого дуже хочеться позбутися? Ох, як ми вас розуміємо… З такої ситуації є два виходи: змиритися, що тату залишиться на шкірі назавжди, чи звернутися по допомогу до лазерної косметології.

Лазерний апарат у салоні СПА «Райський» швидко й ефективно видаляє татуювання і татуаж короткими світловими імпульсами. Вони діють тільки на пігменти татуювання, не зачіпаючи «чисті» тканини. Часточки пігменту виводитимуться з організму природним шляхом. Лазер також ефективно видаляє татуаж на обличчі – брови, контур губ, стрілки на повіках.

Скільки знадобиться сеансів?

На деяких ділянках тіла вдається позбутися пігменту за один сеанс. Зазвичай для видалення татуювання потрібно 6-10 процедур з інтервалом близько місяця. Щоб позбутися перманентного макіяжу, достатньо 3-6 процедур.

Від чого залежить результат?

На ефективність і тривалість курсу впливає зона нанесення малюнка, тип чорнил, глибина введення пігменту, його «давність» тощо.

Переваги лазерного видалення тату в салоні СПА «Райський»:

  • ефективність на татуюваннях і татуажі будь-якого розміру та кольору;
  • неінвазивна атравматична методика – шкіра залишається цілою та неушкодженою;
  • без побічних ефектів (шрамів, рубців, плям) і реабілітаційного періоду;
  • комфорт під час процедури – за високої індивідуальної чутливості лікар нанесе анестетик.

Після процедури ви забудете, що татуювання чи татуаж взагалі колись були на вашому тілі. Залишиться тільки чиста здорова шкіра. Це ж варте того, щоб спробувати? Записуйтеся на процедуру за телефонами чи пишіть нам у месенджер.

lazer-vidalit-nevdale-tatujuvannja-chi-tatuazh.jpg