Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Як дефіцит вітамінів проявляється на вашому обличчі


Брак вітамінів і мікроелементів в організмі відображається на стані шкіри, волосся та нігтів:

  • Суха шкіра та відчуття стягнутості після ранкового очищення може свідчити про дефіцит ретинолу – вітаміну А. Він відповідає на ріст нових здорових клітин епідермісу, тому якщо його бракує, шкіра починає лущитися та грубшати.
  • Дефіцит вітамінів групи В часто проявляється тріщинками в кутиках рота. Випадіння волосся повʼязують із браком біотину, а блідий, тьмяний, землистий колір обличчя – вітамінів В2 і В12.
  • Дефіцит вітаміну С призводить до порушення пігментації шкіри, вона стає сухою і тьмяною.
  • Вугрі та червоні плями на обличчі свідчать про дефіцит жирних кислот і жиророзчинних вітамінів.
  • Слабкі нігті з нерівностями та ребристістю чи білими плямами – сигнал того, що організму потрібен цинк.

Памʼятайте, точно визначити потреби вашого організму у вітамінах і мікроелементах може тільки лікар. Не ставте діагнози і не призначайте собі лікування самостійно. Зверніться до спеціаліста, який проведе необхідні аналізи і добере програму корекції. Це дасть прогнозований результат і збереже ваші кошти.


З косметологічних процедур для підтримки шкіри навесні радимо мезотерапію. Під час цієї процедури у верхні шари шкіри мікроінʼєкціями вводять комплекси біологічно активних речовин. “Коктейль” для мезотерапії може містити всі необхідні конкретно вашій шкірі вітаміни. Дізнавайтеся деталі та записуйтеся на консультацію в салон СПА “Райський”.

jak-defіcit-vіtamіnіv-projavljaеtsja-oblichchі.jpg