Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Ефект «націлованих» губ: 3 поради про використання філерів


Ви, напевно, чули про філери, які коригують обʼєм, асиметрію та нечіткий контур губ… Але інколи результат від їхнього використання виявляється ну зовсім неприродним. Саме це зупиняє багатьох жінок, які хочуть спробувати цю процедуру.

Час розвінчувати стереотипи, щоб ваші обʼємні соковиті губки швидше стали реальністю. Ми підготували 3 важливі поради, які розставлять всі крапки над «і».

Порада № 1. Починайте з невеличких обʼємів. Більше – не завжди краще. Тим паче зараз у тренді натуральність. Лікар-косметолог розрахує оптимальну дозу мікроінʼєкції, щоб губи мали максимально природний вигляд.

Порада № 2. Правильні філери. Дуже важливо використовувати якісні перевірені препарати.  Наші фаворити – південнокорейська компанія «Neuramis», ізраїльська “Evolution Derm”, австрійська “Princess”, французька “Juvederm”, італійські “Neauvia Lips” і “Aquamarine”. Лінійки філерів цих виробників повністю очищені від шкідливих домішок. Компанії мають сертифікати європейської та американської асоціацій із контролю якості лікарських засобів.

Порада № 3. Записуйтеся до косметологів із медичною освітою. Тільки це гарантує прогнозований та контрольований результат. Забудьте про дилетантів із приватних кабінетів – вони часто не мають ліцензії та використовують сумнівні препарати.

Щоб губи після філерів мали гармонійний вигляд, а ефект «push up» був природним, звертайтеся до професіоналів, адже успіх процедури багато в чому залежить від досвіду та знань лікаря.

Про всі деталі та особливості процедури на консультації вам розкаже лікар-косметолог салону СПА «Райський». Ми допоможемо створити ідеальні губки, які хочеться цілувати весь день.

Телефонуйте або пишіть нам у месенджер.

Використання філерів.jpg