Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Процедура селфгенерації - що це?


Дуже важливо все в житті робити з любовʼю! Ми любимо те, що робимо! І знаємо, що ви це відчуваєте! Заплануйте черговий візит у салон СПА «Райський» – ми чекаємо!
Пропонуємо величезний перелік послуг з догляду за обличчям, тілом, волоссям, нігтями. Найефективніші косметологічні послуги, лазерна епіляція, ексклюзивне обладнання – все для того, щоб ви могли отримувати сервіс віп-рівня в рідних Черкасах.
Ми отримали запитання про методику селфрегенерації 4М, яка передбачає омолодження обличчя одразу в чотирьох напрямках. Сьогодні даємо відповіді на найбільш популярні – знайомтеся з цим антиейдж-рішенням, записуйтеся на консультації!
Як працює методика?
4М – це унікальна техніка селфрегенерації, яка діє одразу в чотирьох напрямках: шкіра, звʼязки, підшкірна жирова тканина і судини. Завдяки комбінованій дії чотирьох препаратів запускається потужне самооновлення шкіри – всього за одну процедуру! Комплексна дія на всі шари обличчя забезпечує такий ефект:
у клітинах починає активно синтезуватися колаген, еластин, гіалуронова кислота;
збільшується кількість фібробластів завдяки стимуляції стовбурових клітин, здорового функціонування судин;
безпечно зменшується обʼєм підшкірно-жирової тканини та вираженість набряків.
Чому під час процедури роблять одразу декілька інʼєкцій?
Методика передбачає одночасне введення декількох препаратів – двох, трьох або чотирьох у різних комбінаціях. Все залежить від індивідуальних потреб вашої шкіри. Це забезпечує комплексне оздоровлення, омолодження та покращення зовнішнього вигляду шкіри. Завдяки одночасному введенню препаратів ми впливаємо на шкіру на різних рівнях – і на підшкірно-жирову тканину, і на звʼязки, отримуємо і антиейдж-ефект, і лімфодренаж, і детоксикацію.
Всього одна процедура? Ніякого курсу?
Так, глобальне омолодження – всього за одну процедуру! Всі інʼєкції є сумісними і можуть вводитися у шкіру за один сеанс. Вони діють у різних напрямах і “розкриваються” по-різному: один препарат – одразу, інші – з часом, забезпечують пролонговану дію. Всі препарати сертифіковані в США, Європі та Україні, мають науково та лабораторно доведену ефективність. Сьогодні це найкраще рішення в системі активного омолодження й оздоровлення шкіри.
Дізнавайтеся деталі та записуйтеся на консультацію у месенджері або за телефонами.

Процедура селгенерації Черкаси.jpg