Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

П'ять мифіф про Диспорт


Обличчя-маска, звикання до процедури та інші поширені міфи про ін'єкцію краси – диспорт.

Диспорт підходить тільки тим, кому за 40

Препарат коригує саме мімічні зморшки, які у більшості людей з'являються у молодому чи середньому віці. Тому орієнтуватися треба не на вік, а на стан шкіри, кількість зморшок і показання для процедури.

Ін'єкції диспорта – це незворотний процес

Насправді молекула нейромодулятора повністю розпадається протягом 12 місяців. Утворюються нові нервові зв’язки – і м'язи знову працюють, як раніше.
Лікарі, які використовують диспорт для корекції зморшок, повинні мати медичну освіту, високий рівень знань і обов’язково пройти спеціальний курс навчання методиці терапевтичного використання препаратів на основі ботулотоксинів. Обираючи «домашніх» косметологів і салони, які не мають медичної ліцензії, ви граєте в російську рулетку із власною зовнішністю і здоров'ям.

Диспорт викликає звикання

Ні фізичного звикання до препарату, ні “ефекту скасування” диспорт не викликає. Після завершення дії препарату, обличчя матиме такий самий вигляд, як до проведення процедури. «Швидкість старіння» після ін’єкцій також ніяк не зміниться.

ПІСЛЯ ПРОЦЕДУРИ ОБЛИЧЧЯ ПЕРЕТВОРИТЬСЯ НА МАСКУ 

  Професіонал робить уколи локально – тільки в ті м'язи, які формують залом і зморшку. Ін'єкції диспорта не можуть перетворити обличчя на маску – після процедури ви зможете проявляти всі емоції, як і раніше.

Диспорт може колоти будь-хто, хоч моя подруга

  Ще більше міфів і недолугих звинувачень на адресу «ін’єкцій краси» з легкістю розвінчає наш лікар-косметолог. Записуйтесь на індивідуальну консультацію в салон краси і SPA «Райський».

П'ять мифіф про Диспорт.jpg