Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Лікування надмірного потовиділення за допомогою Диспорту


Пітливість - це природний процес терморегуляції організму. Але що робити, коли пітливість є надмірною? Надмірною настільки, що завдає суттєвого психологічного дискомфорту та обмежує соціальне життя?.. Трапляються ситуації, що люди з гіпергідрозом обмежують контакти з оточуючими настільки, що відчувають себе соціально ізольованими. Рішення є – ін'єкції диспорту.

Як це працює?

Інʼєкцію роблять підшкірно у зони з посиленим потовиділенням. Активною речовиною в диспорті є високоочищений ботулотоксин, абсолютно безпечний для здоровʼя людини.
Після введення препарат заблокує передачу імпульсів від кори головного мозку до потових залоз у проблемній зоні. В результаті надмірна пітливість зникне, а ви забудете про психологічний і фізичний дискомфорт.

Скільки триватиме ефект?

Зазвичай ефект тримається протягом 9-12 місяців, з часом дія інʼєкції слабшає. Коли дія препарату завершиться, курс треба буде повторити.
Діагноз “гіпергідроз” може поставити тільки лікар після вивчення аналізів і тестування проблемної зони. Вартість лікування гіпергідрозу диспортом індивідуальна. Записуйтеся на консультацію в салон СПА «Райський» за телефонами або пишіть нам у месенджер.

Лшкування пітливості Диспортом.jpg