Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Целюліт: причини виникнення та способи лікування


Причини виникнення


Целюліт — це жирова тканина, яка з’являється під поверхню шкіри. Людина не обов’язково повинна мати надлишкову вагу, щоб мати целюліт. Фактично, худі люди можуть мати целюліт на сідницях, грудях, стегнах або на животі. Целюліт спричиняється такими факторами:

1. Генетика

Люди, родичі яких мають целюліт, також схильні до цього. Дослідження говорять, що майже 85% жінок, у яких є целюліт, мають родичів (частіше за все — батьків), у яких була така сама проблема хоча б один раз у житті.

2. Відсутність, або недостатня кількість, фізичних вправ.

Люди, які не займаються спортом, повинні тримати мускули в тонусі, щоб запобігати формуванню целюліту. Кардіо або силові тренування допомагають тримати целюліт якомога далі від нашого тіла. Ходьба, біг, плавання — фізична діяльність, яка підвищує настрій та запобігає появі целюліту.

3. Неправильне харчування.

Не здорова їжа, а ще й з надлишковим споживанням алкоголю, кофеїн та гострі страви дуже тісно пов’язані із формованням целюліту. Коли людина споживає забагато такої їжі, тіло втрачає можливість виводити токсини, які виробляють ці продукти, і вони накопичуються у жировій тканині. Експерти рекомендують 8 склянок води щодня замість алкогольних напоїв або кофеїну.

4. Паління

Небагато людей знають, що паління — це одна з причин формування целюліту. Воно послаблює шкіру, капіляри звужуються, що негативно впливає на сполучну тканину. Як результат, на шкірі утворюється целюліт.

Безпомилковий шлях для зменшення та усунення целюліту — це правильна здорова дієта, регулярні заняття спортом та достатньо води для виведення токсинів з тіла.

Лікування

На сьогодні на ринку є дуже багато засобів боротьби із целюлітом.
Люди, у яких забагато жирової тканини і які хочуть дуже швидко позбавитись целюліту, вдаються до ліпосакції. Це видалення жирових відкладень хірургічним методом. Хоча у цієї операції є деякі побічні ефекти, все більше людей її роблять, ба вона дає швидкі видимі результати.

Однак, це досить дорога операція.

Ще один шлях для позбавлення від целюліту — використання косметичних засобів, кремів, лосьйонів із мінералами, рослинними екстрактами, антиоксидантами та вітамінами. Такі креми сильно зволожують шкіру та посилюють циркуляцію крові на дегідрованих частинах тіла з целюлітом. Якщо використовувати тільки косметичні засоби, результат буде слабким, але у поєднанні з масажами, апаратними процедурами, обгортаннями вони дійсно працюють!

Також є процедура Лазерний ліполіз. Через маленькі проколи на цільових ділянках тіла вставляють оптоволоконний лазер, який поглинає до 500 г жиру!

Целюліт — одна з найбільших проблем краси сучасної людини. Однак, якщо слідкувати за харчуванням, займатися спортом та проходити програми масажів та спеціальних антицелюлітних процедур, ця проблема відступиться.

В салоні «Райський» маємо великий вибір антицелюлітний процедур: масажі, обгортання, апаратні процедури, віскі-обгортання, а головне - спеціаліст на консультації визначить, які процедури будуть найефективніші для вас і як швидко отримати бажаний результат.

Телефонуйте, щоб записатись на консультацію та процедури: 068 106 6115!

Дізнайтесь, який спосіб найкраще підходить саме для вашого тіла, й будьте красиві!