Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Догляд за сухою шкірою


Догляд за сухою шкірою
З часом шкіра стає менш активною і як результат – сухішою, більш тендітною, з’являються маленькі зморшки та тонкі лінії навколо очей та рота, шкіра втрачає колір та сяяння.

Сальні залози вже не виробляють достатньо шкіряного жиру, який зволожує та захищає шкіру, і шкіра стає сухою. Також на це впливають зовнішні фактори: сухе повітря, мороз, або навпаки сонце, використання агресивних хімікатів у побуті, умивання гарячою водою, мило з високою лужністю – все це робить шкіру сухішою, схильною до лущення та появи тріщин.

Як доглядати за сухою шкірою?


М’яке очищення. Використовуйте молочко або пінку, які спеціально створені для сухої шкіри. Такі засоби очищують шкіру, не пересушуючи її, залишають шкіру зволоженою та підготовленою до подальшого догляду.

Після очищення використовуйте тонік для нормальної або сухої шкіри. В ньому не повинно бути алкоголю, або кислот, які висушують шкіру.

Після тоніку використовуйте сироватки з гіалуроновою кислотою, або з колагеном, або з вітамінами. Такі сироватки часто мають масляну основу, що дуже добре для сухої чутливої шкіри – вона буде захищена та зволожена.

Не використовуйте лужні мила, сильні скраби, кислотні засоби, які добре очищують шкіру, але суху чутливу шкіру легко зроблять пересушеною.

Уникайте сонця, сильних вітрів, гарячої води у ванні чи душі. Використовуйте креми та засоби для макіяжу на масляній основі. Використовуйте м’які рушники, щоб уникнути зайвого подразнення.

Паління зменшує кількість кисню та корисних речовин, які потрапляють до шкіри і яких вона потребує. Для здоров’я вашої шкіри кидайте паління.

Пийте достатньо води, 8 склянок протягом дня.

Підбирайте спеціальні засоби для догляду за сухою та чутливою шкірою.

У вашій дієті повинно бути достатньо овочів, фруктів, зернових, насіння та горіхів. Ці продукти містять у собі усі необхідні вітаміни та мінерали для здорової шкіри.
Яйця: часник, цибуля, спаржа роблять шкіру м'якенькою та підтримують молодість. Морква та абрикоси, в яких міститься багато вітамінів А та С підтримують еластичність шкіри. Також дуже корисні такі продукти як зелений салат (усі його види), кисломолочні продукти.
Зменште вживання смаженого, газованих солодких напоїв, цукру, цукерок, різних чипсів, крекерів, алкоголю та кофеїну – усі ці продукти спричиняють втрату організмом води, вітамінів та мінералів, через це шкіра знову ж таки стає сухішою та чутливішою.