Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Акции Масаж Обличчя
07 декабря 2021

Масаж ОбличчяЩо входить у косметологічний догляд


Що входить у косметологічний догляд 02.11.2021 Під час косметологічного догляду ви відпочиваєте, а шкіра набуває сяяння, вирівнюється рельєф, покращується колір, розгладжуються тонкі зморшки, контур обличчя стає чіткішим.

Це універсальна процедура-конструктор.
Косметолог діагностує вашу шкіру і підбирає засоби, які підійдуть вам та матимуть найкращий ефект.

1. Очищення. Гель або молочко - для першого етапу очищення шкіри обличчя: змиваємо макіяж та видаляємо забруднення, які збираються на шкірі протягом дня.
Під час цього етапу робиться легкий масаж для покращення кровообігу.

2. Глибоке очищення. Для цього етапу використовуємо засоби з кислотами або з фізичними ексфоліюючими частинками.
Іноді це може бути поєднано: ексфоліанти (скраби), у складі яких є кислоти, дуже ретельно очищують шкіру, видаляють мертві клітинки, очищують пори.
Часто на цьому етапі використовують ферментативний пілінг - він бережно відлущує ороговілі частинки шкіри, насичує її корисними елементами, сприяє загоєнню та відновленню.

Після цього етапу шкіра вже стає м’якою, покращується колір, вирівнюється рельєф, пори очищуються.

3. Після ретельного очищення шкіра готова приймати активні речовини, і косметолог наносить ампульні концентрати або сироватки, а потім із масажним засобом (крем або олія) робить масаж: ліфтинговий, дренажний, або класичний. Це найприємніший етап процедури, час для релаксу… а шкіра тим часом зволожується, підтягується, насичується корисними елементами із косметики.

4. Після масажу - час для маски та подальшого релаксу :) маску косметолог також підбирає за потребами шкіри: зволожувальна, освітлююча, очищуюча, ліфтингова тощо.

5. Після маски на шкіру наносять ще сироватки та завершальний крем. В дзеркалі - свіже обличчя, яке має покращений колір, зникають набряки, розгладжуються зморшки, Контур стає чіткішим.

Такі догляди рекомендовано робити раз у тиждень. Оберіть для себе день у тижні, в який ви будете завжди ходити до косметолога. Всього лише годинка для себе - це так важливо, адже ви на це заслуговуєте!