Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Новинка! Флэш тату в СПА салоне "Райский"


Новинка! Флэш тату в СПА салоне "Райский" 07.09.2015 «Красу жінки на 3% визначає природа і на 70 – прикраси, які вона носить», - стверджує відомий знавець жіночої краси Януш Вишневський. І ми не маємо підстав йому не вірити, хоч як дорого то не було. На щастя для гаманців прекрасних пані, законодавці моди – Модний дім Dior – нещодавно вигадали металеві флеш тату, які імітують ювелірні вироби.
Вперше представлені у колекції Chanel 2010 року у вигляді тату-імітації кулонів з логотипом бренду, нині вони набули неабиякої популярності. Серед зірок, яким до вподоби флеш тату: Бейонсе, Алессандра Амбросіо, Сара Джесіка Паркер, Віра Брєжнєва, Ванеса Хадженс та інші. Флеш татуювання у срібному, золотому чи бронзовому кольорах можуть зображати узори та малюнки різних стилів, а також різноманітні прикраси від перснів до ланцюжків і навіть сережок.
Відтепер зробити флеш тату можна і в салоні СПА «Райський». Ви можете відчути всі переваги тимчасових прикрас на собі за ціною від 33 грн. По-перше, це зовсім не болить – жодних голок! По-друге, змінювати такі прикраси можна хоч щодня – креативте! По-третє, це безпечно – флеш-тату екологічні та нешкідливі для здоров’я.
Спробуйте нову послугу в СПА «Райський» - удоскональте свою красу!