Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

Косметологія в салоні СПА «Райський» – записуйтеся на консультацію!


04.09.2019 Знайти свого косметолога – складно, але реально. Найкращі лікарі-косметологи чекають на вас у салоні СПА «Райський». Пропонуємо дуже багато варіантів косметологічних процедур – для будь-яких потреб, типів шкіри, віку. Наші лікарі-косметологи доберуть індивідуальне оптимальне рішення для кожного.
В салоні СПА «Райський» представлена:
  • ін'єкційна косметологія;
  • апаратна косметологія;
  • лазерна косметологія;
  • косметичні процедури з догляду.
Всі косметологи салону СПА «Райський» мають медичну освіту. Вони точно знають, чого потребує ваша шкіра, і несуть відповідальність за результат. Записуйтеся на консультацію за телефонами або пишіть нам у месенджер!
Все ще думаєте, що туш для вій може мати тільки декоративний ефект? А як же лікувальний? В лабораторіях американського бренду Perricone MD розробили унікальний антивіковий продукт No Makeup Mascara.
Туш регенерує та відновлює здоров'я вій, а також миттєвого додає їм кольору, виразності, довжини та сили.

Чому вам варто спробувати No Makeup Mascara?

Містить потужну сироватку, яка забезпечує ефективну дію інгредієнтів.
Наукова формула з нейропептидами для відновлення, кондиціонування та живлення вій.
Революційна високоточна двостороння щіточка фарбує від коренів до кінчиків, забезпечуючи максимальне розділення й обʼєм.
Стійка формула легко видаляється без зайвих рухів у ніжній зоні навколо очей.
А ще туш має дуже цікавий незвичний відтінок – не зовсім чорний, коричневий або бордовий – тому підходить для всіх відтінків шкіри. Ми в захваті! Радимо спробувати.
Завітайте до нас в гості та протестуйте колекцію No Makeup від американського бренду Perricone MD – ексклюзивно в салоні СПА «Райський».

Салон красоты Райский.jpg