Черкассы ул. Б.Вишневецкого, 49 +38 (0472) 31-87-77 +38 (068) 106-61-15

AirTouch - фарбування волосся


AirTouch - фарбування волосся 16.06.2021 Найголовніша перевага використання AirTouch ㅡ воно не вимагає частого фарбування. Розтяжка кольору настільки плавна і розсіяна, що натуральне відросле коріння залишається практично непомітними. А значить до перукаря можна буде заглядати не частіше 1 разу на 3 місяці.

АірТач наповнює волосся об’ємом за рахунок світлих відтінків. Ми рекомендуємо цей вид фарбування власницям тонкого волосся. З таким фарбуванням будь-яка стрижка буде виглядати набагато об’ємніше і не буде вимагати довгих укладок брашем. Так-так, навіть для короткого волосся, на відміну від більш звичного омбре, AirTouch ㅡ вертикальна розтяжка кольору. А значить і короткі стрижки можуть заграти плавними переходами і природним об‘ємом.

Цей вид фарбування максимально безпечний ㅡ фарбою обробляється від 30 до 50% вашого волосся. При фарбуванні обробляються тільки найдовші пасма, з яких видувають пушкове волосся і більш слабке і тонке, а значить ще менше пошкоджень для вашої шевелюри.
Ще один плюс за AirTouch ㅡ м’якість самої процедури фарбування. Замість жорсткого начісування волосся, як при фарбуванні омбре або при балаяжі, волосся обробляють безпечним холодним повітрям з фена.

Air touch на короткому волоссі
Фарбування волосся AirTouch можна застосовувати до будь-якої довжини волосся. За рахунок діагональної розтяжки кольору в фарбуванні немає меж, є тільки м’які переходи. А значить воно класно виглядає і на каре, і на довгому волоссі.

Вартість такого фарбування в салоні «Райський» - 1500-2500 грн

Записатись на цю процедуру можна онлайн, або за телефоном 068 1066115